| | |
| Kay23 | 01.08.2009 03:58:14 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 1 #298429 Od: 2009-8-1
| witam chcialbym zapytac sie jakim powodem jest nie włanczanie konta mojego .Pisze caly czas BŁĄD POŁĄCZENIA SIĘ Z SERWEREM |
| | |
| pietrasx123 | 05.12.2009 15:46:55 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Kielce
Posty: 218 #381675 Od: 2009-7-30
| Zapraszam na forum http://www.mt2proservers.bo.pl/
Zapraszam na stronke http://mt2pro.xh.pl/ |
| | |
| pietrasx123 | 26.02.2010 17:08:55 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Kielce
Posty: 218 #472766 Od: 2009-7-30
| Mam swoje forum zapraszam wszystkich http://www.dragonek.eloforum.pl Szukam ekipy na forum moderatora, super moderatora i junior admina. |
| | |
| pietrasx123 | 26.02.2010 17:18:06 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Kielce
Posty: 218 #472778 Od: 2009-7-30
| Oczywiscie szukam aktywnych uzytkownikow. I w sprawie mietina tez moge pomóc ja gram na sdlongiu s1. |
| | |
| pietrasx123 | 01.03.2010 08:47:24 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Kielce
Posty: 218 #475933 Od: 2009-7-30
| Dzis na wieczor albo jutro dodam na swoje forum wszystko o priv metinach, poradniki itp. Zapraszam do rejestracij
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA
I szukam ekipy na forum.
Pozdrawiam^^ Piotr |