NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA » LONGJUYT2

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Longjuyt2

  
pietrasx123
26.08.2009 10:06:01
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Kielce

Posty: 218 #311601
Od: 2009-7-30
mam pytanie czy longjuyt2 jest zamkniety bo jak cchem wbic na konto to pisze proces logowania trwa a jak ma juz wbic to mi wylancza cala gre... pomoze ktos
  
barteq
26.08.2009 11:30:14
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #311670
Od: 2009-8-26
longjuyt2 zostal zbanowany dla całej Europy wiec juz sobie nie pogramy xD
  
pietrasx123
26.08.2009 13:08:23
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Kielce

Posty: 218 #311844
Od: 2009-7-30
aha to fajnie.
  
pietrasx123
26.08.2009 18:13:58
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Kielce

Posty: 218 #311964
Od: 2009-7-30
nieprawda. Longjuyt2 juz dzialawesoły
  
pietrasx123
26.08.2009 18:14:08
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Kielce

Posty: 218 #311965
Od: 2009-7-30
temat do zamkniecia
  
hwdp997
27.08.2009 15:34:09
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #312516
Od: 2009-8-26
a mi dzis nie chce wbic na longju gralem dzis wywalilo mnie i nie moge juz wejsc pomozcie
  
pietrasx123
28.08.2009 07:44:37
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Kielce

Posty: 218 #313042
Od: 2009-7-30
mi chodzi. wiec powinno kazdemu dzialac. Temat do zamkniecia
  
pietrasx123
29.08.2009 08:33:15
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Kielce

Posty: 218 #313725
Od: 2009-7-30
ok. ja juz wszystko wiem na temat Longjuyt2.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA » LONGJUYT2

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny