NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
»
JAK ZROBIC GILDIE NA LONGJUYT2
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
jak zrobic gildie na longjuyt2
pietrasx123
01.08.2009 16:35:56
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Kielce
Posty:
218
#
298561
Od: 2009-7-30
wiem ze trzeba miec chinskiego metka nie spolszczenie ale nie wie m skad sciagnac i co dalej z tym. Prosze o pomoc
pietrasx123
12.08.2009 08:37:11
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Kielce
Posty:
218
#
302593
Od: 2009-7-30
Nikt nie wie skad pobrac chinskiego klienta?? I nikt nie wie jak zrobic gildie?? Bo na spolszczeniu sie nie da
DragonT
13.08.2009 12:55:50
Grupa:
Moderator
Posty:
12
#
303286
Od: 2009-7-30
hmm chinski klient
DragonT
13.08.2009 12:56:23
Grupa:
Moderator
Posty:
12
#
303289
Od: 2009-7-30
sciagniesz z oficjalnej strony servera
a jak masz chinska wersje to robisz gildie tak jak na PL-U
pietrasx123
13.08.2009 16:19:48
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Kielce
Posty:
218
#
303409
Od: 2009-7-30
wiec skad mam to sciagnac?? z tej stronki www.metin35.com??
pietrasx123
16.08.2009 14:25:37
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Kielce
Posty:
218
#
304640
Od: 2009-7-30
ciezko tu o pomoc...
pietrasx123
21.08.2009 19:10:25
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Kielce
Posty:
218
#
308833
Od: 2009-7-30
po co to forum jak nikt nie potrafi nawet odpowiedziec??
MrDanielimo
22.08.2009 00:42:48
Grupa:
Administrator
Posty:
32
#
309028
Od: 2009-7-30
ściągasz z strony danego priva na jakim grasz
pietrasx123
22.08.2009 16:04:18
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Kielce
Posty:
218
#
309530
Od: 2009-7-30
spoko. dzieki
pietrasx123
22.08.2009 21:27:12
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Kielce
Posty:
218
#
309782
Od: 2009-7-30
temat do zamkniecia
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
<< Pierwsza
< Poprzednia
Następna >
Ostatnia >>
HOME
»
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
»
JAK ZROBIC GILDIE NA LONGJUYT2
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny