| Robie konta |
| mogłbys m izrobic na zzyt2 bo jak chce ten kod przepisac na nciku to zamiatych znaczów mam same prostokąciki i nei moge zrobic tego kodu z góry thx jakby co to pisac na gg 9662083 jakby ktos moglby mi powiedziec co tyrzeba zrobic aby widziec te znaczki jakiego metka trzeba meic wystarczy ze bedziemy miel itego polskiego a ne ipatchowanego czy jakas inna instalke trzeba sciagnac? oto link do rejestracji http://www.zzyt2.com/main/reg.html |